Skyrybos internetu – konfidencialu, saugu ir patikima
skyrybos.com greitas ir paprastas būdas išsiskirti

Suprantame, kad santuokos nutraukimas yra nemalonus ir slegiantis procesas, todėl darome viską, kad perimtuome kuo diidesnę dalį Jūsų rūpesčių. Jums nereikia niekur vykti iš namų, su mumis galite susisiekti elektroniniu būdu ar telefonu iš bet kur. Mes už Jus surinksime reikalingas pažymas, kantriai paaiškinsime kas ir kaip vyksta, ko galėtumėte tikėtis, kokie galimi Jūsų situacijos sprendimo variantai, ir pagal tai paruošime Jūsų santuokos nutraukmui reikalingus dokumentus.

Jums ne tik bus patogu, nes nereikės kažkur važiuoti, bet ir būsite įsitikinęs, kad Jūsų suteikta informacija yra konfidenciali - Jums nereikės su mumis susitikti.

Užpildę užklausą ar paskambinę sulauksite teisininko skambučio. Teisininkas išsaiškins Jūsų situaciją, atsakys į Jūsų klausimus, papasakos, kaip viskas vyks. Pokalbio metu bus atsakyta ne tik į Jums rūpimus klausimus, bet ir gausite kvalifikuoto teisininko paaiškinimus tais, klausimais, kurie Jums galbūt net nekilo. Taip pat Jums padėsime apsavarstyti visus, Jums tinkamus pasirinkimus, susijusius su bendravimu su vaikais, turtu, kreditais ir pan.

Dokumentus teismui galime pateikti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu, o nuo 2022 m. sausio mėn. kai kuriais atvejais santuokas nutraukti bus galima ir notarine tvarka. Taigi, prisitaikome prie Jūsų poreikių ir galimybių. Atsižvelgiant į tai, kad konsulttacijos telefonu dažniausiai yra trumpesnės nei tos, kurios vyksta susitikimo metu, taupomas teisininko darbo laikas, galime pasiūlyti Jums palankesnę skyrybų dokumentų parengimo kainą.

Santuokos nutraukimas nuotoliniu būdu labai patogus ir tais atvejais, kai sutuoktiniai gyvena ne Lietuvoje (UK, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje ar kitose šalyse). Dažniausiai klientams pavyksta santuokos nutraukimo klausimą išspręsti internetu ir telefonu, ir į Lietuvą grįžti nereikia.

Ar sudėtinga užpildyti užklausą?
Užklausoje reikės atsakyti į kelis paprastus klausimus,

Ar turėsiu pildyti teisinius dokumentus?
Rengti teisinius dokumentus - mūsų darbas. Visą reikalingą informaciją susižinosime su Jumis susisiekę telefonu, el. paštu ar kitais Jums patogiais būdais.

Ar mano duomenys yra saugūs?
Jūsų duomenis tvarkome laikydamisi visų duomenų apsaugos reikalavimų, juos naudojame tik ttiek, kiek reikalinga Jūsų santuokai nutraukti. Pasibaigus skyrybų procesui duomenis sunaikiname.

Ar galima atvykti į konsultaciją?
Nors manome, kad patigiausia skyrybų klausmą spręsti nuotoliniu būdu. Jei norite "gyvos" konsultacijos, galime suteikti ir tokią paslaugą.
Mūsų paslaugos
Santuokos nutraukimas
Patyrę šeimos teisės specialistai greitai ir kokybiškai pasirūpins Jūsų santuokos nutraukimu. Teisinius rūpesčius patikėkite mums!
Nemokama konsultacija
Savo klientus konsultuojame nemokamai. Nesijaudinkite dėl to, kiek truks konsultacija, ir kiek jų Jums bus reikalinga. Svarbiausia, kad Jums neliktų neaiškumų, ir priimtumėte Jūsų poreikius labiausiai atitinkančius sprendimus.
Pasiūlymas sutuoktiniui
Jei manote, kad tai yra reikalinga, galime paruošti rašytinį pasiūlymą sutuoktiniui, kuriame išdėstytume Jūsų siūlomas santuokos nutraukimo sąlygas.
Alimentų priteisimas
Jei norite priteisti, padidinti, sumažinti išlaikymą nepilnamečiam vaikui, kreipkitės į mus - parengsime Jums visus tam reikalngus dokumentus.

Turite klausimų? Kreipkitės!
+370 647 21032
Made on
Tilda