Kaip dalijamas turtas nutraukiant santuoką?
skyrybos.com greitas ir paprastas būdas išsiskirti

Nutraukiant santuoką būtina pasidalinti visą bendrą sutuoktinių turtą ir kreditus. Turtas laikomas bendru, jei jis yra įgytas santuokos metu, išskyrus tuos atvejus, kai tas turtas yra dovanotas vienam iš sutuoktinių, paveldėtas, pasidalintas vedybine sutartimi (ikivedybine ar povedybine) ir pan.

Pasidalinti reikia:

  • Nekilnojamąjį turtą;
  • Transporto priemones;
  • Santaupas, lėšas banko sąskaitose, kaupiamuosiuose draudimuose, pensijų fonduose sukaupas lėšas;
  • Vertybinius popierius (įmonių akcijas, obligacijas ir pan.);
  • kitą turtą (tai gali būti vertingi meno kūriniai, juvelyrikos dirbiniai, buities prietaisai ar pan.,). Rekomenduojame nepersistengti su smulkios vertės turtu, tačiau svarbu aptarti tai, dėl ko ateityje gali kilti nesutarimų.
pokpppsakdppsakdsdk
Dažniausi klausimai apie turtą ir jo dalijimą
Mūsų paslaugos
Santuokos nutraukimas
Mes specializuojamės santuokos nutraukimo procese, į kurį įtraukiame naujus technologinius sprendimus. Visą procesą veda patyrę šeimos teisės teisininkai.
Nemokama konsultacija
Nei pirma, nei antra ar trečia konsultacija pas mus Jums nieko nekainuos. Dalinamės mūsų surinkta kompetencija su Jumis, kad galėtumėte sklandžiai išspręsti savo klausimus.
Pasiūlymas sutuoktiniui
Tai yra unikali paslauga, kuri padeda su sutuoktiniu rasti tinkamiausią santuokos nutraukimo būdą, aptariant svarbiausias skyrybų sąlygas. Tarpininkaujame derybose.
Alimentų priteisimas
Jei norite prisiteisti alimentus arba juos padidinti, galime akimirksniu parengti visus reikiamus dokumentus. Mūsų teisininkai taip pat padės viso proceso metu.
Turite klausimų? Kreipkitės!
+370 647 21032
Made on
Tilda