Skyrybų dokumentai
Skyrybų dokumentai - tai paketas dokumentų, kuris teikiamas teismui, kad būtų įvykdomas santuokos nutraukimas

Teikiant prašymą teismui nutraukti santuoką bendru sutuoktinių sutarimu, visuomet reikia pateikti šiuos dokumentus:


1) Sutartis dėl santuokos nutraukimo pasekmių


Tai yra pagrindinis teismui teikiamas dokumentas, kurį paruošia mūsų komanda. Šioje sutartyje dėl santuokos nutraukimo pasekmių yra aptariami tokie klausimai kaip bendro sutuoktinių turto padalinimas, atsiskaitymo su kreditoriais tvarka, nepilnamečių vaikų (jeigu tokių yra) ir sutuoktinių vienas kito išlaikymas, nepilnamečių vaikų gyvenamosios vietos nustatymas; nepilnamečių vaikų bendravimo su gyvenančiu tėvu arba motina tvarka bei kitos sutuoktinių turtinės teisės ir pareigos.

2) Santuokos liudijimas (originalas)

Tai yra svarbiausias dokumentas, kurio originalą yra būtina po bylos iškėlimo išsiųsti į teismą. Jei atsitiko taip, kad santuokos liudijimą praradote, galima kreiptis į civilinės metrikacijos įstaigą.

3) Asmens tapatybės dokumentai

Užtenka šių dokumentų elektroninės formos.

4) Vaikų gimimo liudijimas

5) Pažyma apie šeimos sudėtį ir deklaruotą gyvenamąją vietą (padedame gauti);

6) Pažymos apie turimą nekilnojamąjį turtą iš VĮ Registrų centras (padedame gauti);

7) Pažymos apie transporto priemones iš VĮ Regitra (padedame gauti);

8) Kreditorinių įsipareigojimų (pvz., banko paskolos, lizingo ir kt.) sutartys.

Galiausiai, po santuokos nutraukimo, yra registruojamas santuokos nutraukimas ir išduodamas ištuokos liudijimas. Santuokos nutraukimas registruojamas teismo, priėmusio sprendimą nutraukti santuoką, buvimo vietos civilinės metrikacijos įstaigoje. Ištuokos liudijimą galima gauti gyvenamosios vietos civilinės metrikacijos įstaigoje.

Apie visų šių dokumentų gavimo tvarką mes išsamiai papasakosime mūsų pokalbio metu. Taip pat atitinkamai galėsime ir patys surinkti šiuos dokumentus Jūsų vardu.
Ar būtina viską pateikti registruotu paštu?
Tikrai ne. Mes visus reikalingus dokumentus parengiame ir surenkame elektroniniu būdu. Tai reiškia, kad Jums nereikia niekur vykti ar siųsti surinktų dokumentų registruotu paštu. Teismui pilnai tinka elektroniniai dokumentai, kurie yra įkelemi į elektroninę teismų sistemą (EPP).

Jums taip pat nereikės ir spausdinti bei pasirašyti dokumentų fiziniu parašu. Šiais laikais viskas vyksta elektroniniu būdu, tad mūsų technologinis sprendimas taip pat Jums leis dokumentus patvirtinti susikurtu elektroniniu parašu, kuris yra galiojantis, patikimas ir teismo pripažįstamas instrumentas.
Turite klausimų? Kreipkitės!
+370 647 21032
Made on
Tilda