Advokatai ar skyrybų teisininkai?
skyrybos.com - greitas ir paprastas būdas išsiskirti

Mūsų komanda jau daugelį metų specializuojasi išimtinai šeimos teisės srityje (santuokų nutraukimai, vaikų išlaikymas ir kt.). Jūsų situacija rūpinsis žmogus, kuris nuolat gilinasi į aktualią teismų praktiką, stebi teisės aktų atnaujinimus, jo parengtus dokumenus nagrinėja teismai ir t.t. Tai daug geriau nei teisininkas, kuris dirba su dideliu kiekiu įvairių bylų. ir jam reikia skirti daug laiko įsitikinti, kad nuo praeitos panašios bylos nepasikeitė nei teisės aktai, nei teismų praktika.


Kartais, ypač tada, kai neseniai būna pasikeitę teisės aktai, pasittaiko situacijų, kad parengti teisiniai dokumentai nebeatitinka teismų praktikos, dėl ko teismai gali juos grąžinti trūkumų šalinimui (trūkumų šalinimas galimas ir dėl kitų priežasčių, mūsų atveju dažniausias jų - teisme paaiškėjusios klientų skolos, apie kurias jie neinformavo), ir dėl šios priežasties teismo procesas gali užtrukti. Kaip jau rašėme, mūsų teisininkai nuolat dirba su šio tipo bylomis, ir dėl šios priežasties tokia tikimybė yra tikrai nedidelė.

Atkreipiame dėmesį, kad negi esant poreikiui koreguoti teismui pateiktus dokumentus (kas būna itin retai), tais atvejais, kai nesikeičia anketą pildant nurodytos aplinkybės, klientui nereikės papildomai mokėti už teisininko darbą.

Kokius duomenis reikės pateikti?
Pildant pirminę anketą mūsų puslapyje Jums tereikės atsakyti į kelis paprastus klausimus - tikrai nieko sudėtingo. Vėliau, konusltacijos su teisininku metu, galėsie gauti platų savo siuacijos vertinimą. Kuo daugiau klausimų turėsite, tuo išsamesnius atsakymus gausite. Vėliau didžiąją dalį duomenų sužinosime iš pažymų, kurias patys užsakysime ir sutinksime iš valstybinių registrų, Jūsų klausime nuomonės, kaip padalinti turtą, su kuo lieka vaikai ir pan. Taigi - jokių sudėtingų klausimynų!

Pasiūlymas sutuoktiniui

Rašytinį pasiūlymą sutuoktiniui siūlome tais atvejais, kai teisininkui nepavyko susisiekti su sutuoktiniu, ir jam pasiūlyti santuokos nutraukimo klausimą išspręsti geruoju, arba tada, kai skambučio metu tokio taikaus susitarimo pasiekti nepavyko. Mes stengiamės, kad šie pasiūlymai atrodytų geranoriški ir nesukeltų atmetimo reakcijos, bet tik Jūs, pažinodami savo sutuoktinį, galite geriau prognozuoti, ar rašytinis pasiūlymas sutuoktiniui tinka konkrečioje Jūsų sittuacijoje.

Skyrybos žmonėms asočijuojasi su priešprieša ir kova už savo interesus, ir gerai paruoštas, apgalvotas pasiūlymas rašu, gali Jūsų sutuokttiniui parodyti, kad į santuokos nuraukimo klausimą žiūrite dalykiškai, nesiekiate sutuoktinio bausti, ar elgtis nesąžiningai.

Ar tikrai viskas vyksta internetu?
Užpildę užklausą sulauksite teisininko sakambučio. Vėliau teisininkas parengs duokumentus, reikalingus santuokos nutraukimui. Dokumentus galėsite pasirašyti tiek tradiciniu, tiek elektroniniu būdu. Dokumentus teiksime teismui, informuosime Jus apie proceso eigą. Gal konkrečiu Jūsų atveju ir ne viskas vyks elektroniniu būdu, bet viskas vyks taip, kaip Jums patogiau. Mūsų paslaugomis labai patogu naudotis tiem, kurie gyvena ne Lietuvoje, nes turime išgryninę aiškią sistemą kaip padaryti taip, kad skyrybos klientui sukeltų kuo mažiau rūpesčių.
Mes pasiekiemi iš bet kur, kur yra internetas
Skyrybos Vilnius
Reikalingas patikimas teisininkas skyrybų byloje Vilniuje? Mes turime žinių ir patirties, kad galėtume Jums padėti.
Skyrybos Kaunas
Skyrybų teisininkai daug kartų yra pagelbėję klientams Kaune nutraukti santuoką. Pildykite užklausą, ar kreipkitės telefonu.
Skyrybos Klaipėda
Nepavyksta rasti patikimo skyrybose besispecializuojančio teisininko Klaipėdoje - kreipkitės į mus - mes pasiruošę Jums padėti.
Skyrybos Šiauliai
Reikia šeimos teisininko Šiauliuose - kreipkitės į kvalifikuotą ir patyrusią skyrybos.com komandą. Turime daug patirties nutraukiant santuokas Šiauliuose.
Skyrybos Panevėžys
Susidūrėte su sunkumais rasdami patikimą ir patyrusį teisininką Panevėžyje - kreipkitės į mus, ir mes Jums padėsime.
Skyrybos Alytus
Reikia šeimos teisės teisininko Alytuje ar aplink - kreipkitės į skyrybos.com - tai patikima kompanija dirbanti visuose Lietuvos kampeliuose.
Skyrybos Marijampolė
Susidurėte su sunkumais šeimoje ir norite nutraukti santuoką bei gyvenate Vilniuje ar netoliese - tuomet mūsų skyrybų teisininkai Vilniuje gali jums padėti.
Skyrybos Utena
Teikiame teisines paslaugas gyvenantiems Utenoje - mūsų komanda patyrusi ir nuolat dirbanti su klientais iš visos Lietuvos ir užsienio.
Skyrybos gyvenantiems UK, Airijoje, Norvergijoje
Skyrybos Airija Anglija Norvergija. Jei nusprendėte skirtis ir gyvenate ne Lietivoje (pvz. Anglija, Airija, Nuorvegija) - kreipkitės į patyrusią mūsų komandą.
Skyrybos.com paslaugos
Santuokos nutraukimas
Kvailfikuoti ir patyrę teisininkai išspręs visus su Jūsų santuokos nutraukimu susijusius teisinius klausimus. Nuo pirmos konsultacijos iki pat santtuokos nutraukimo įregistravimo palaikysime Jus šiame procese.
Nemokama konsultacija
Konsultacijos pas mus - nieko nekainuoja. Žinome, kad mūsų klientams labai svarbu išsiaiškinti visas su santuokos nutraukimu susijusias detales, todėl kantriai ir išsamiai atsakome į visus Jūsų klausmus. Nebijokite perklausti, jei liko neaiškumų.
Pasiūlymas sutuoktiniui
Nepavykus susitarti taikiai, bet norint išbandyti visas įmanomas priemones, siūlome ir rašytinio pasiūlymo suuoktiniui parengimo paslaugą. Gavęs rašytinį pasiūlymą, kitas sutuoktinis matys, kas Jūsų ketinimai rimti, ir taip pat galės teikti savo pasiūlymus dėl santuokos nutraukimo, įvertindamas Jūsų pasiūlytas sąlygas.
Alimentų priteisimas
Jei turite nepilnamečių vaikų, kurių neišlaiko jų tėvas/motina, galite kreiptis dėl išlaikymo priteisimo. Dėl išlaikymo (alimentų) galima kreiptis ir gyvenant santuokoje.
Turite klausimų? Kreipkitės!
+370 647 21032
Made on
Tilda