Kaip dalijami sutuoktinių kreditai (paskolos)?
skyrybos.com greitas ir paprastas būdas išsiskirti

Sutuoktinių santuokoje įgytas turtas laikomas bendru, ta pati sąlyga taikoma ir bendriems sutuoktinių įsipareigojimams. Nutraukiant santuoką, kreditus taip pat reikia pasidalinti.


Pagrindinis skirtumas, kad su tuo, kaip sutuoktiniai susitaria pasidalinti kreditą turi sutikti ir kreditorius. Jei kreditorius yra bankas ir yra keičiamos kredito sutarties nuostatos, prašome klientų iš anksto su banku suderinti sutarties sąlygų keitimo sąlygas, kad vėliau bankas nereikštų prieštaravimų dėl kredito padalijimo.


Susitarimas dėl kredito sutarties pakeitimo dažniausiai reiškia ir naujas kredito sutarties sąlygas, kas dažnai yra neparanku besiskiriantiems sutuoktiniams. Dėl šios preižasties dažnai jie sutari akredito sutarties nekeisti, bett susitarti, kaip pasidalins savo įsipareigojimus. Mūsų teisininkai gali Jums padėti įsivertinti galimus pasirinkimus.

pokpppsakdppsakdsdk
Dažniausiai užduodami klausimai apie paskolas ir skyrybas
Mūsų paslaugos
Santuokos nutraukimas
Mes specializuojamės santuokos nutraukimo procese, į kurį įtraukiame naujus technologinius sprendimus. Visą procesą veda patyrę šeimos teisės teisininkai.
Nemokama konsultacija
Nei pirma, nei antra ar trečia konsultacija pas mus Jums nieko nekainuos. Dalinamės mūsų surinkta kompetencija su Jumis, kad galėtumėte sklandžiai išspręsti savo klausimus.
Pasiūlymas sutuoktiniui
Tai yra unikali paslauga, kuri padeda su sutuoktiniu rasti tinkamiausią santuokos nutraukimo būdą, aptariant svarbiausias skyrybų sąlygas. Tarpininkaujame derybose.
Alimentų priteisimas
Jei norite prisiteisti alimentus arba juos padidinti, galime akimirksniu parengti visus reikiamus dokumentus. Mūsų teisininkai taip pat padės viso proceso metu.
Turite klausimų? Kreipkitės!
+370 647 21032
Made on
Tilda