Pasiryžti skirtis – emociškai sunkus žingsnis. Visų pirma rekomenduojame susiklosčiusią situaciją aptarti su sutuoktiniu (jei tai įmanoma), galbūt pavyks susitarti dėl išsiskyrimo sutuoktinių bendru sutikimu – toks variantas daug greitesnis, pigesnis ir mažiau emociškai varginantis. Prieš einant pas mus, derėtų apgalvoti kokį turtą užgyvenote būdami santuokoje, kam ir kokias sumas esate skolingi, kaip norėtumėte dalinti turtą bei skolas, su kuo liktų gyventi nepilnamečiai vaikai, bei kokio dydžio išlaikymas reikalingas kiekvienam iš vaikų. Mes Jums papasakosime apie galimus turto dalinimo būdus, informuosime apie tikėtinus teismo sprendimo variantus.

Advokato skyrybų byloje pasirinkimas – taip pat svarbus žingsnis. Turbūt geriausiai jaustumėtės, jei advokatą Jums parekomenduotų pažįstamas žmogus, patenkintas advokato darbu. Jei tokio neturite rekomenduojame pradžioje susitikti konsultacijai, per ją išaiškintumėte paslaugos kainą, aptartumėte galimus savo elgesio modelius, bei pajaustumėte, ar pasitikite žmogumi, kuris atstovaus Jus varginančiame skyrybų procese.

Kaip jau minėjome – skyrybų procesas dažnai būna ilgas ir varginantis. Tačiau jei skiriatės bendru sutikimu (taikiai), būsite kviečiami į vienintelį teismo posėdį, kurio metu bus patvirtinta sutartis dėl santuokos nutraukimo pasekmių (šią sutartį paruošime mes, joje išdėstysime tai, ką susitarėte su sutuoktiniu). Tikėtina, kad toks posėdis bus paskirtas per mėnesį nuo dokumentų pateikimo teismui dienos.

Jei susitarti su sutuoktiniu nepavyksta, ar norite įsiskirti dėl kito sutuoktinio kaltės, turėtumėte nusiteikti, kad skyrybų procesas Vilniuje gali trukti metus, ar net ilgiau, kituose miestuose šie terminai turėtų būti trumpesni.

Jei norite sužinoti daugiau – susisiekite su mumis.